GİZLİLİK BEYANI

  • Web sitemizi ziyaret eden kişilerin "domain" ve "IP" adresleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu bilgiler, sitemizin nasıl kullanıldığında daha iyi ve daha verimli olacağını anlamamız için yapılan ölçüm ve analiz işlemlerinde kullanılmakta olup, sizi kişisel olarak tanımlamamaktadır.
  • İnternet yazılımınızda gerekli ayarlamaları yapmak suretiyle "Çerez" adı verilen dosyaları almayabilirsiniz. Çerez dosyalarını, sitemize bir sonraki girişinizde sizi tanıyabilmek amacıyla kaydediyoruz. Bu bilgi,  sitemizde daha kolay yönlendirilmenize ve aradığınız bilgiyi daha kolay bulmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Sitemiz üzerinden ürün bilgisi, fiyat vb. konularda bilgi talep ettiğinizde sizinle ilgili bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulur. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçtiğinizde; sizin e-posta adresinize, adınız-soyadınız, telefon numaranız gibi bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyarız. Ya da satış birimimize başvuruda bulunabilmeniz için sizinle ilgili eğitim, iş deneyimi, adres vb. gibi kişisel bilgilerinizi isteyebiliriz. Kişisel bilgileriniz talep ettiğiniz bilgi ve hizmetin sağlanması için kullanılacaktır.
  • Prokar İnşaat Ltd. Şti olarak bilgi paylaşımı için vermiş olduğumuz/yönlendirdiğimiz bağlantı ve linkleri takip ettiğinizde sitemizden ayrılmış olursunuz. Prokar İnş.  Gizlilik Beyanı, Prokar’dan bağımsız başka web sitelerine vereceğiniz kişisel bilgileri kapsamaz.
  • www.prokaryapi.com internet sitesi Ege Plaza İş Merkezi Konya Yolu (Mevlana Bulvarı) No:182/B 10.Kat No:45 Balgat / Çankaya / Ankara / Türkiye adresinde bulunan Prokar İnşaat Ltd. Şti ne aittir. Prokar İnşaat Ltd. Şti web sitesinde ürün, hizmet ve çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Siteyi ziyaret sırasında kullanıcılar Gizlilik Beyanı Şartları’nı kabul etmiş sayılır.

 

Prokar İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Kasım2017
Bütün hakları saklıdır.