YASAL UYARI

Değerli ziyaretçimiz;

Bu web sitesi üzerinde her türlü kullanım yetkisi Prokar İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi  Ltd. Şti.’ne ait olup, siteyi ziyaret eden misafirimiz  giriş yapmak suretiyle web sitesi için belirlenen kuralları kabul etmiş sayılır. Bu sebeple  web sitemizi kullanmadan önce lütfen  koşulları okuyunuz.

  • Prokar İnşaatLtd Şti, site ve bu siteye bağlı uzantılar da dahil olmak üzere mevcut her türlü bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek duymaksızın değiştirme ve siteyi durdurma hakkını saklı tutar. Site ile ilgili yapılan tüm değişiklik ve güncellemeler yayım anında yürürlüğe girer. Siteyi ziyaret eden kişi bu değişikliklerden haberdar olmuş sayılır. Bu koşul, link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  • Prokar İnşaat Ltd Şti, sitede link verilen sayfalardaki bilgilerin değişmezliğini garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamakta, bu sitelerdeki içeriğin şirketi bağlayıcı olmadığını beyan eder. Link verilen siteler ya da sayfaların kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcının (ziyaretçinin) kendi sorumluluğundadır.
  • Prokar İnşaat Ltd Şti’nden daha önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, sitedeki bilgilerin, siteye ait veri tabanı, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması yasaktır.
  • Prokar İnşaat Ltd. Şti.,  bu siteye girilmesi, sitedeki bilgilerin kullanıması sebebiyle doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.
  • Prokar İnşaat Ltd. Şti, sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini belli periyotlarda kontrol etmektedir. Ancak sitede yer alan ya da bağlantılı olan haber, görsel vb. nin doğruluk ve güncelliği ile ilgili herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
  • Bu siteye girilmesi/kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf kanunlara tabi olup, çözümünde Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

Prokar Ltd Şti Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Prokar İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Kasım2017
Bütün hakları saklıdır.